Scroll Top

Zdroje tepla a řízené větrání

Instalujeme a pravidelně servisujeme:
 • Tepelná čerpadla
 • Plynové kotle
 • Elektrické kotle
 • Kotle na tuhá paliva
 • Systém řízeného větrání, rekuperace
 • Revizní a servisní činnost
Dále k tomu provedeme revize, záruční i pozáruční servis u přibližně 100 zařízeních. K většině nových realizací vytápění, v rodinných domech či komerčních budovách, si projekty připravujeme sami. Revize a následný záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí!

Tepelná čerpadla

Kompletní dodávky a montáže tepelných čerpadel značky IVT včetně záručního a pozáručního servisu. Naši odbornou způsobilost i potvrzuje IVT certifikát, který si můžete prohlédnout zde.
Montujeme jen tepelná čerpadla od ověřených výrobců, protože díky tomu zákazník získá nejen dlouhé záruky, ale co je důležitější, tak garanci dostupnosti náhradních dílů a s tím spojený servis po celou dobu životnosti tepelného čerpadla.
 • TČ země/voda – včetně realizace primárních okruhů – kolektory, vrty
 • TČ vzduch/voda
 • TČ vzduch/vzduch – včetně klimatizací

Elektrické kotle

Kompletní dodávky a montáže elektrických kotlů od výrobce Protherm, Dakon, …. včetně záručního a pozáručního servisu. Opět zvládneme jak stavební přípravu a samotné elektrické rozvody, tak i potřebné revize.

Systém řízeného větrání S rekuperacÍ

Díky řízenému větrání lze, za ideálních podmínek, udržovat v bytové jednotce zdravý vzduch bez úniku tepla. Aktuálně dodáváme a montujeme systémy Zehnder, u kterých také zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Plynové kotle

Kompletní dodávky a montáže kondenzačních plynových kotlů Vaillant a Viessmann včetně záručního a pozáručního servisu. U těchto kotlů existuje možnost prodloužit záruku až na 5 nebo 7 let. Na přání zajistíme jak projektovou dokumentaci přípojky plynu, tak samotné výkopové práce. Od nás přebíráte hotové rozvody plynu, které jsou napojeny na dodavatele. Revizní zpráva je samozřejmostí.
Nevíte, který kotel vybrat?

Rádi poradíme při výběru, dovezeme a zajistíme jeho instalaci, dotace i následný servis!
Nechte nám vzkaz níže a my se ozveme nebo rovnou volejte!

Volejte
737 901 499

  Vyplněním údajů v tomto formuláři souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním naší společností.
  Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
  Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.