Scroll Top

Revizní činnost a servis

Revize a revizní činnost

Zajišťujeme revize technických zařízeních budov. Ať už po instalaci nového zařízení, tak po dokončení rekonstrukce rozvodů či nutné opravě. Naši práci považujeme za dokončenou až potom, co vám předáme do ruky revizní zprávu.

3 tipy na co si dávat pozor při revizi:

  • Revize jsou povinné “VŽDY” po dokončení jakékoliv rekonstrukce rozvodů!
  • U bytů a rodinných domů není povinná pravidelná revize elektroinstalace (vyjímkou jsou společné prostory).
  • Jakmile dostanete do ruky revizní zprávu, ihned zkontrolujte, zda obsahuje veškeré náležitosti. Zejména: jméno revizního technika, adresu, podpis a evidenční číslo revizního technika. Podle tohoto čísla ověřte oprávnění vydávat revizní zprávy u příslušné Technické inspekce ČR.

Pravidelný servis a servisní práce

Na všechna námi instalovaná zařízení garantujeme záruční a pozáruční servis. Pravidelně servisujeme zařízení kvůli legislativě, bezpečnosti a nižším provozním nákladům a tím tak prodlužujeme jeho životnost.

Náš servisní technik za vámi dojede. Vám stačí jen zavolat na telefon a dohodnout si vyhovující termín. Technik přijede s veškerým potřebným vybavením přímo na místo a pokud budete chtít, znovu Vás proškolí.

POTŘEBUJETE REVIZE?
Rádi Vám pomůžeme a připravíme potřebné dokumenty! Nechte nám vzkaz níže a my se ozveme nebo rovnou volejte!
Volejte
737 901 499

    Vyplněním údajů v tomto formuláři souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním naší společností.
    Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
    Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.