Scroll Top

O nás

Topivo Bernard s.r.o.

Proč jsme se rozhodli plout pod jednou vlajkou.

My, zakladatelé firmy TOPIVO Bernard, Michal Bernard a Tomáš Tyl, jsme za 20 let praxe nejednou vyslechli lamentování zákazníků, že je to složité, protože si na každou práci musejí hledat jiného řemeslníka. Na vlastní vodoinstalaci přišel jeden, druhý na topenářské práce, třetí na pár rozbitých dlaždiček, čtvrtý na zednické práce.

V roce 2020 jsme proto řekli dost! Rozhodli jsme se spojit jak řemesla, tak zkušenosti a nabídnout klientům kompletní servis, který by jim vyhovoval.

Hlavní nabídku služeb jsme vystihli naším názvem: TO jako topení + P jako plyn + V jako voda + O jako odpady = TOPIVO

naše mise

Zajistit zákazníkovi kompletní servis a dlouhodobou péči o jeho topení, plynu, vody i kanalizace. Snažíme se ušetřit zákazníkovi čas a peníze pro další potřeby jeho rodiny. Budujeme si s našimi zákazníky takový vztah, aby našich služeb využívali po zbytek svého života.

naše VIZE
V brzké budoucnosti bychom rádi rozšířili naši nabídku a začali poskytovat služby a servis v oboru chlazení
Jednatel společnosti Topivo Bernard s.r.o.
Michal Bernard

“Od střední školy pracuji v oboru vytápění a vodoinstalatérství a rád bych zúročil dlouholetou praxi v reálu. Chtěl jsem tuhle práci dělat vždycky, protože mě baví. Stejně jako sledování novinek na trhu nebo nových výrobků našich dodavatelů. I přesto, že je práce dost, snažím se věnovat i rodině. Když se objeví trochu volna, rád si stoupnu do hokejové branky a nepustím žádný gól. Můj velký koníček jsou rychlé motorky a auta. Adrenalin z rychlé kontrolované jízdy je pro mě už dnes nenahraditelný…”

Jednatel společnosti Topivo Bernard s.r.o.
Tomáš Tyl

“Využívám svých dlouholetých zkušeností na pozici obchodníka jak v Česku, tak i z mého působení v zahraničním obchodě. Mám rád rodinu a sport a vše se snažím brát a řešit s nadhledem a humorem. Sport je pro mě relax, aktivní odpočinek na basketbalu nebo na horském kole je prostě super, a když do toho můžete zapojit i rodinu a děti, tak není co řešit. Nebojím se žádné výzvy jak ve sportu, tak i v práci, a proto jsem tu a věřím, že toto vše zúročím v naší firmě…”

instalace, pravidelný servis nebo revize?
Volejte
723 811 412
Nastavení Zásady ochrany osobních údajů
Když navštívíte náš web, může prostřednictvím vašeho prohlížeče ukládat informace z konkrétních služeb, obvykle ve formě souborů cookie. Zde můžete změnit své předvolby ochrany osobních údajů. Upozorňujeme, že blokování některých typů souborů cookie může mít vliv na zobrazování webových stránek a námi nabízených služeb.